E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Leonora Jakupi vjen edhe me një ndryshim tjetër në dukje, mahnit me këtë paraqitje

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është emri më i dashur për publikun.

Leonora tani numëron një numër të madh ndjekës në Instagram, aty ku edhe është aktive me imazhet nga më të ndryshmet.

Së fundi, ka publikuar disa fotografi ku mezi njihet dhe si gjithmonë duket e kuruar deri në detajin më të vogël.

Kujtojmë se, Leonora Jakupi ka kohë që i ka munguar publikut me projekte muzikore.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img