E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lëndohet rëndë një punëtor në Fushë-Kosovë, arrestohet pronari dhe mbikëqyrësi i kompanisë

Duhet lexuar

spot_img

Një punëtor është lënduar aksidentalisht në vendin e tij të punës në fshatin Bresje të Fushë Kosovës dhe është dërguar në QKUK.

Sipas mjekut, gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Policia e Kosovës ka arrestuar pronarin dhe mbikëqyrësin e firmës.
Fsh. Bresje, Fushë Kosovë 26.02.2021 – 12:40. Viktima mashkull  kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që aksidentalisht ishte lënduar në vendin e tij të punës. Viktima është dërgua në QKUK dhe sipas mjekut, gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Është arrestuar pronari dhe mbikëqyrësi i firmës të dyshuarit meshkuj  kosovar. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje“.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img