E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Lansohet BMW X7 i blinduar

Duhet lexuar

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Pastroni shporetin shpejtë dhe lehtë pa përdorimin e kimikateve

Disa nuk kanë kohë, nuk arrijnë, disa nuk kanë vullnet për të pastruar shporetin menjëherë, dhe disa thjesht e...

Kultivimi dhe përpunimi i bimëve mjekësore aromatike po krijon mundësi për punë fitimprurëse për gratë në Kosovë

Në Kosovë ekziston një komunitet i madh i grave që punojnë në nënsektorin e bimëve mjekësore (BMA) dhe produkteve...

Një tjetër ofertë vjen nga kompania kanadeze INKAS – BMW X7 i blinduar ofron mbrojtje të nivelit balistik CEN BR6, me dyer, dysheme dhe çati të përforcuar si dhe xhama antiplumb.

Sistemi i pezullimit dhe frenimit janë modifikuar gjithashtu, dhe ekziston gjithashtu një sistem për krijimin e një perde tymi, një sistem filtrimi ajri, sirena, drita rrotulluese e shumëçka tjetër.

Brendësia ofron ulëse masazhi, me ngrohje dhe ventilim.

Veturat ofrohen me dy llohe motorësh për nga fuqia: 3.0-litërsh turbo me 250 kuaj-fuqi dhe 4.4-litërsh Twin-turbo V8 me 456 kuaj-fuqi, i kombinuar me 8 shpejtësi automatike dhe 4×4).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -