E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Lahi Brahimaj: Një grup bashkëluftëtarësh, veteranë, invalidë nga Reka e Keqe më nderuan jashtëzakonisht më vizitën që më bënë

Duhet lexuar

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej. Ajo mendoi...

Te Liqeni i Badovcit, grabitësit plagosin dy persona të kompanisë së sigurimit – transportonin para

Dy persona janë plagosur me armë zjarri të hënë pasdite në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Sipas Policisë së Kosovës, plagosja kishte ndodhur...

Pas vendimeve të PZAP-it, në vend të Adrijana Hoxhiq, Duda Balje mund të bëhet deputete

Eugen Cakolli nga Instituti Demokratik i Kosovës bëri të ditur se bazuar në rezultatet e deritanishme dhe nëse vendimet...
Një grup bashkëluftëtarësh, veteranë, invalidë nga Reka e Keqe më nderuan jashtëzakonisht më vizitën që më bënë. Mbështetja që po e marrë nga bashkëluftëtarët është vërtet e madhe, por aq sa është krenari është edhe obligim për mua.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej. Ajo mendoi...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -