E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Lahi Brahimaj: Kosova është në një situatë të vështirë politike

Duhet lexuar

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Bayerni shkatërron Kolnin

Bayern Munchen ka mposhtur FC Kolnin në kuadër të xhiros së 23-të të Bundesligës. Bayern Munchen ka vazhduar me fitore,...

Vuçiq: Do ta mbroj Kosovën siç di dhe mundem

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka folur sërish për Kosovën duke thënë, se ai e mbrojti Kosovën më mirë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Në 3 takime të ndara sot bashkëbiseduam me banorët e nëndegëve Devë, Guskë, Pika e Zezë, Bec, Zhdrellë, Sapot, Lugbunar dhe Qerim. Në bisedë me ta u pajtuam që vendi ka nevojë për një burrështetas si Ramush Haradinaj dhe se ne duhet ta përkrahim fuqishëm të gjithë këtë burrë shteti. Kosova është në një situatë të vështirë politike dhe ne duhet ta ndihmojmë duke votuar Aleancën dhe liderin e saj për president.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -