E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Lahi Brahimaj: Banorët e Dollovës përveç mbështetjes që na ofruan, na ndihmuan me ide dhe sugjerimet që kishin

Duhet lexuar

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Ja çfarë duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë e bukur nëse ju...

Ky është gabimi më i keq që mund të bëni kur përpiqeni të flini natën

Kur e kemi të pamundur të biem në gjumë, instinkti ynë i parë është që thjesht të qëndrojmë në...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Mbrëmë ishim për vizitë në Dollove bashkë me kryetarin e Klinës prof. Zenun Elezaj dhe kandidatët nga kjo komunë.
Banorët e Dollovës përveç mbështetjes që na ofruan, na ndihmuan me ide dhe sugjerimet që kishin. Mesazhi më i bukur që morëm ishte shihemi pas 14 shkurtit me Ramushin president, faleminderit Dollove.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -