E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Labi jep 12 mijë euro për Thaçin, Veselin, Selimin dhe të tjerët

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka njoftuar se jep nga 2 mijë euro për ish-krerët e UÇK-së që po gjykohen në Hagë.

Ai bëri të ditur se nga 2 mijë euro do të deponohen të hënën në fondin e Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, Nasim Haradinajt e Hysni Gucatit.

Postimi i plotë:

NGA 2000€ për fondet e çlirimtarëve!

Vazhdojmë…!

Të dashur qytetarë, zgjedhjet janë kryer dhe tani duhet t’i kthehemi realitetit që ka të bëjë me njerëzit që kontribuan me rininë e tyre për Kosovën e ÇLIRUAR.

Se a dalin të pafajshëm për luftën e Kosovës, duhet të dalin, por a dënohen apo jo nuk e di, ne na duhet të kontribojmë për vlerat e LUFTËS.

Të hënën, do t’i deponojmë në fondin e tyre nga 2000€

Pra për komandanin e luftës, z. Hashim Thaçin me shokët:

Jakup Krasniqi

Rexhep Selimi

Kadri Veseli

Nasim Haradinaj

Dhe z. Gucati

Atje, nuk i ka çu shqiptari, por SERBIA ME SHKINI…!

Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë.

May be an image of 4 people

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -