E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kylie Jenner thekson gjoksin e formësuar në imazhet e reja

Duhet lexuar

spot_img

Kylie Jenner, ndër personazhet me të popullarizuar në botë, ka vendosur që të mahnis fansat.

Ajo në rrjete sociale poston pothuajse çdo ditë imazhe dhe video nga jeta dhe karriera profesionale.

Por, në disa imazhe të fundit zunë vend pozat provokuese të saj, të cilat si përherë komentohen për të mirë.

 

Të shpërndara në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka joshur me tiparet e bujshme trupore, duke i vënë kështu në rend të parë.

23-vjeçarja u pa me një fund me disa ngjyra, kurse në pjesën e sipërme mbante sytjena të zeza, që fokusonin gjoksin e formësuar.

 

Për aksesorë, Kylie kishte vendosur që mbajë një palë syze të përmasave të mëdha, me korniza ngjyrë kuqe.

Ndërkaq, kohëve të fundit ajo është parë në udhëtime të shumta, pasi ishte mërzitur gjatë pandemisë coronavirus.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img