E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Kylie Jenner ndërmerr një veprim drastik në llogarinë e saj në Instagram

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kylie Jenner që ka një nga llogaritë në Instagram më të ndjekura në botë, ka bërë ‘unfolloë’ plot 28 llogari që ndiqte deri në vitin 2020, njofton Insajderi.

Sipas “US Magazine”, ndër llogaritë që ajo ka hequr nga lista e personave që ndjek ka edhe mikesha të saj si Sofia Richie, Fai Khadra, Rosalia, Harry Hudson, Victoria Villarroel, Ariel Tejada and Yris Palmer.

Nuk duket se heqja e këtyre personave nga lista ka të bëjë me ndonjë dramë apo konflikt mes miqsh, sepse Jenner tani ndjek më së shumti familjarë të saj.

Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Brandon Jenner dhe Brody Jenner janë ata që ende shfaqen në seksionin “Folloë” të llogarisë së Kylie.

Përveç kësaj, ajo vazhdon të ndjekë të dashurin Travis Scott, miken e ngushtë Anastasia “Stassie” Karanikolaou, ish të dashurin e Kourtney Scott Disick dhe të dashurin e Kris, Corey Gamble, si dhe faqet e saj të biznesit dhe disa llogari të fansave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -