E premte, 22 Tetor, 2021
No menu items!
spot_img

Kylie Jenner mahnit me fizikun e formësuar me pozat nga avioni privat

Duhet lexuar

spot_img

Ditë më parë, ajo bëri të ditur se ka hequr dorë nga zgjatjet e flokëve.

Por, tre ditë më vonë, Kylie Jenner u shfaq sërish me flokë të gjata, teksa nuk po mund të largohet nga to, shkruan Daily Mail.

Pozat e ndara në rrjetin social Instagram ajo i kishte realizuar në avionin privat, vlera e të cilit arrin 72.8 milionë dollarë.

23-vjeçarja përmes lëvizjeve para kamerës bëri që t’i theksohej barku i sheshtë, i fituar përmes stërvitjeve të shumta.

Edhe për këtë paraqitje Kylie nuk kishte lënë anash aksesorët, të cilët gjithmonë zënë vend tek bukuroshja.

Nëna e një fëmije ka treguar vazhdimisht rutinën e saj të stërvitjes nga palestra private në shtëpinë e saj në Holmby Hills me 36.5 milion dollarë.

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo