E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Ky është tingulli më i mirë i motorit që mund të gjeni në treg sot

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Nëse jeni adhurues i makinave amerikane dhe ‘përbindëshave’ të tyre V8, do ta kuptoni subjektivitetin në zgjedhjen tonë.

Vërtetë, Dodge ka sharmin e tij, por për shumë njerëz, Ford Mustang është gjëja e duhur për tingullin më të mirë. E megjithatë GT350 është zgjedhja optimale për shumë persona.

E pajisur me një motor 5.2 V8, ai ka aftësinë të rrotullohet deri në 8,250 rpm dhe të prodhojë një tingull si askush tjetër më parë. Dhe me më shumë se 520 kuaj fuqi dhe 582 Nm, ajo gjithashtu ofron një performancë mjaft të mirë në rrugë.

Para vetë videos, të cilën ne ju rekomandojmë ta shikoni me kufje, le të themi se kopjet e fundit të këtij modeli u shitën për pak më shumë se 50,000 dollarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -