E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ky është rendi i ditës në mbledhjen e qeverisë që është duke u mbajtur

Duhet lexuar

spot_img

Në rend dite do të jenë gjashtë pika, raporton InKosova.

Pika e parë do të jetë Shqyrtimi i Raportit të Vlerësimit të Përshtatshmërisë së Sistemit të Financimit të Komunave për vitin 2020.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img