E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Ky është pozicioni i seksit që garanton orgazmën për femrat

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Nëse keni vështirësi që të arrini orgazmën, ky pozicion iu garanton suksesin.

 

Me situatën e pandemisë vitin e fundit, edhe seancat intime me partnerët kanë qenë më të rralla dhe të vështira për të gjithë.

Mirëpo vetëm pse situata nuk është aq e mirë, nuk do të thotë se ju nuk duhet të kënaqeni me partnerin.

Mund të jetë stresi, lodhja etj., por shumë femra po përjetojnë vështirësi për të arritur deri në orgazëm.  Por mos u shqetësoni, sekspertja Ann Summers ka një këshillë shumë të mirë për të gjithë juve.

Ky është pozicioni Victory V, që garanton orgazmën.

Ky pozicion kërkon mund minimal, dhe kënaqësi maksimale. Ky pozicion do të jetë shumë i kënaqshëm si për femrën po ashtu për mashkullin.

Ky pozicion gjithashtu e lë klitorin të hapur për stimulim qoftë me duar apo vibrator.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -