E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ky është personi që mbeti i vrarë në Prishtinë

Duhet lexuar

spot_img

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C. Burime bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte. Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

Ai ka qenë menaxher i grupit muzikor “Babastars”.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img