E enjte, 30 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Ky burrë ka gjetur një metodë të çuditshme të mbrojtjes nga dielli në Mal të Zi

Duhet lexuar

spot_img

Edhe zogjtë në degë e dinë se sa e rëndësishme është të mbrohen mirë nga dielli.

Edhe pse shumica e njerëzve kërkojnë çadra, kapele dhe kremra me faktorë mbrojtës, ka edhe njerëz që nuk i dëgjojnë rekomandimet e ekspertëve.

Por kanë metodat e tyre me të cilat ata “mbrojnë” veten nga dielli.

Për shembull, ky zotëri filmoi diku në Mal të Zi, i cili duket si një pjekje e marinuar e gatshme për ta futur në furrë.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo