E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kurti emëron tre këshilltarë politikë

Duhet lexuar

spot_img

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka emëruar tre këshilltarë të tij politikë.

Të emëruarit gjatë kësaj jave janë Fëllanza Podrimaj, këshilltare politike, Jeton Zulfaj, këshilltar politik dhe Shenaj Shala, këshilltare politike/shefe e protokollit.

Të tre ata ishin pjesë e kabinetit të kryeministrit gjatë Qeverisë Kurti 1, dhe do të vazhdojnë të punojnë pranë kryeministrit Kurti në mandatin e ri, njofton Zyra për komunikim publik pranë Kryeministrit të Kosovës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img