E premte, 23 Shtator, 2022
No menu items!
spot_img

Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës – çifti turk rrahën mes vete pak ditë pas kurorëzimit

Duhet lexuar

spot_img

U mësua se çifti Ayşenur (23) dhe Sinan A. (24), të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas kohët e fundit u rrahën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

Çifti, së bashku me një mik, erdhën në vendndodhjen Uzunyalı, ku edhe filloi sherri, raporton t24.

Ayşenur A., e cila u godit me një shuplakë dhe grusht, ka paraqitur rastin në polici.

Tashmë dyshja vetëm disa orë pas martese kanë paraqitur dokumentet për shkuroëzim.

Ndryshe, mësohet se nusja është e papunë gjersa dhëndri ishte auto-mekanik.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo