E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Kujdestari nuk e dinte që po filmohej, për shkak të lëvizjes me top ai u bë hit në internet

Duhet lexuar

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Zvicra ndalon mbulimin e fytyrës, vjen reagimi i myslimanëve

Zvicra votoi ngushtë në një referendum për të ndaluar gratë të veshin burka ose veshjet që mbulojnë fytyrën në...

MC Kresha dhe Lyrical Son lansojnë këngën e re “Criminal Immigrant”

Dyshja e njohur, MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Ata tashmë e kanë...

Një video e një roje nga një shkollë në Ohio u bë hit në internet.

Joe Orians, kujdestari i shkollës Liberty-Benton, nuk ishte në dijeni se ai po filmohej nga një aparat fotografik kur mori topin dhe shënoi një trepikësh nga prapa.

Ai ngriti duart në ajër dhe vazhdoi rrugën, dhe video, e cila u postua në Twitter, menjëherë u bë virale dhe provokoi reagime të shumta pozitive.

“Kujdestari ynë është më i mirë se yti”, tha me shaka Kyle Leatherman i cili ndau pamjet në Twitter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -