E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kryeziu: E kemi harruar humbjen ndaj Suedisë, maksimumin kundër Spanjës

Duhet lexuar

spot_img

Mesfushori Hekuran Kryeziu theksoi se tashmë e kanë lënë pas shpinës humbjen e pësuar nga Suedia dhe i gjithë fokusi është te sfida e nesërme.

Sipas tij është kënaqësi që të luajnë kundër Spanjës, një prej më të fortave në botë.

“Ka qenë një lojë shumë e vështirë me Suedinë por tani shikojmë përpara”.

“Është kënaqësi me qenë në Spanjë dhe të luajmë kundër një prej Kombëtareve më të mira në botë dhe pa dyshim do ta japim maksimumin tonë në fushë”, ka thënë Kryeziu.

Spanja e pret Kosovën në Sevilla nesër (e mërkure) nga ora 20:45.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img