E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Krasniqi, Kurtit: Pritjet nga ti i kam zero

Duhet lexuar

spot_img

Deputeti i PDK-së, Memli Krasniqi, i është kundërpërgjigjur kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, duke thënë se nuk ka fare pritje nga ai.

“Kryeministër, mos u bë nervozë. Këtu je me ju përgjigj deputetëve, e jo që të thirresh në situata të vjetra. Edhe të them të drejtën, pritjet nga ti, si deputet edhe si qytetar, i kam zero. Asgjë nuk pres nga ti”, ka thënë Krasniqi.

Krasniqi i është drejtuar Kurtit se ndoshta presin deputetët e tu, sepse janë të hipnotizuar, por unë nuk pres asgjë.

“Edhe shpresoj se do të jem gabim, që të paktën nga zero, të ngriteni në 0.1”, ka thënë Krasniqi.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img