E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

KRASHI me projekt tё ri muzikor

Duhet lexuar

spot_img

Kёngёtari dhe kitaristi Kreshnik Koshi nga Gjakova i njohur pёr publikun si “Krashi”, i cili qё disa vite jeton dhe vepron nё Tiranё ёshtё duke e pёrgatitur kёngёn e radhёs, tё cilёn siç e ka paralajmёruar vetё autori nё faqen e tij quhet “Flas me vete”. Krashi si duket ёshtё frymёzuar nga mbyllja e pandemisё, ku pёr cdo ditё nё rrjetet e tij sociale, i mbyllur nё dhomё luante kёngё tё ndryshme pёr adhuruesit e tij. Deri mё tani Krashi me grupin e tij “NA” ka realizuar mjaft kёngё tё bukura, videospote dhe albume tё zhanrit ‘rock’ tё cilat janё pёlqyer tej mase nga adhuruesit e tij. Krashi me zёrin e tij tё lartё, tipik pёr muzikёn e tij, ka marr pjesё nё shumё festivale dhe spektakle tjera dhe gjithashtu ka mbajtur koncerte tё shumta gjithandej.

Krashi “Flas Me Vete”

Meqё Krashi ka zgjedhur tё mos e tregoj datёn se kur do tё realizohet projekti i tij i ri muzikor dhe atё se çka do tё “flas ai me veten” mbetet tё shihet.

 

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img