E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kosovarët e ‘vendosin’ në “MerrJep” vaksinën kundër koronavirusit

Duhet lexuar

spot_img

Rrjetet sociale në Kosovë janë mbushur me batuta e tallje pas ardhjes së kontigjentit të parë të vaksinave.

E dikush zgjodhi të tallet në formë tjetër,

Një person, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, e ka postuar një shpallje në platformën e njohur të shitjeve “Merrjep”.

Aty, ai ka shkruar se shet vaksinën “AstraZeneca” – në formë ironike duke thënë se e ka tepricë pasi që xhaxhai nga Gjermania ia ka sjellur me shumicë ato.

Shpallja është bërë dje rreth orës 23:54.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img