E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Klopp ka kërkuar transferimin e Vinicius JR në verë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Liverpooli pritet të jetë njëra nga skuadrat më aktive në afatin kalimtar të verës.

Trajneri gjerman Jurgen Klopp dëshiron të bëjë disa ndryshime në ekip, pasi këtë edicion gjërat nuk po shkojnë siç janë planifikuar.

Gjermani ka për qëllim të bëjë disa ndryshime edhe në repartin ofensivë, derisa sulmuesi brazilian Vinicius Junior është në planet e tij.

Përkundër që ishte titullar në ndeshjen e fundit për Real Madridin, Vinicius nuk po kalon një moment të mirë dhe klubi spanjoll po mendon shitjen e tij në verë.

Reprezentuesi brazilian pëlqehet shumë nga Klopp i cili ka kërkuar nga drejtuesit e klubit afrimin e tij.

20-vjeçari këtë edicion ka zhvilluar 26 ndeshje në total në të gjitha garat për Realin, ku ka realizuar tre gola dhe ka tre asistime.

Vinicius vlerësohet rreth 60 milionë euro, por përveç Liverpoolit për të në garë është edhe skuadra tjetër angleze Arsenal.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -