E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Klopp: Evertoni me Ancelottin janë tani një nivel me ne, e tregon renditja

Duhet lexuar

Piperi i zi apo piperi i bardhë, e dini cili prej tyre përmirëson tretjen dhe parandalon gazrat

Piperi i zi ose i gjelbër, i bardhë ose i kuq, aroma e tij të ngre humorin, përmirëson tretjen,...

Spiunohet “baba”, dalin pamjet e para të “CLS” Facelift 2022

“Mercedesi” po përgatitet për lansimin e CLS Facelift në vitin 2022. Kur të dalë në shitje vitin e ardhshëm, Coupe...

Votat po numërohen nën vëzhgimin e policisë

Profesori universitar, Blerim Latifi, njëherësh edhe njohës i çështjeve politike, e ka komentuar çështjen e rinumërimit të votave të...

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes me Evertonin.

Gjermani ka folur fjalë të mirë për trajnerin kundërshtar Carlo Ancelottin, ndërsa kërkon të kthehet te fitorja pas tri humbjeve radhazi në Ligën Premier.

“Gjatë viteve Evertoni kanë pasur skuadra të mira, por sot ata kanë një trajner, Carlo Ancelottin, i cili përmirëson çdo skuadër në botë”.

“Ndoshta në këtë moment ka pa ndryshimin midis nesh, sipas renditjes është e tregon të vërtetën. Ne nuk kemi qenë aq afër për një kohë të gjatë, vlerat tona ndoshta janë të njëjtat tani”.

“Ne duam t’i shpengojmë këto tri humbje dhe të përsërisim veten si në Ligën e Kampionëve”.

“Ne e dimë që kemi përballë një Everton të motivuar dhe nuk do të jetë e lehtë”, ka thënë Klopp.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Piperi i zi apo piperi i bardhë, e dini cili prej tyre përmirëson tretjen dhe parandalon gazrat

Piperi i zi ose i gjelbër, i bardhë ose i kuq, aroma e tij të ngre humorin, përmirëson tretjen,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -