E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kjo është gjendja shëndetësore e Fatmir Sejdiut, pas infektimit me Covid-19

Duhet lexuar

spot_img

Ditë më parë ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ishte infektuar me koronavirus.

Pas kësaj ai është shtrirë në Klinikën Infektive, ku edhe po vazhdon të trajtohet.

Fitim Havolli, kryetar i Sindikatës së Infermierëve dhe Mamive, ka dhënë informacione lidhur me gjendjen e tij.

Havolli ka thënë se gjendja e Sejdiut është jashtëzakonisht e mirë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img