E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Kimi n’pushime, këto pamje sjellin klikime

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kimi vazhdon pushimet luksoze në ishujt Turk & Caicos.

Bashkë me motrat Kourtney, Khloe e Kylie, Kimi ka publikuar disa fotografi që mund të kenë elektrizuar fansat.

 

Ajo, thuhet se është në prag të divorcit dhe po pushon para se të marrë vendimin final për ndarjen me Kanye Westin.

Bashkë me Kimin në pushime janë edhe fëmijët e saj, ndërsa avokati i angazhuar thuhet se është duke bërë gati çështjen procedurale për divorcin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -