E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kim Kardashian vjen joshëse në fotot e reja, ngacmon imagjinatën

Duhet lexuar

spot_img

Ajo nuk kursehet asnjëherë për të vënë në pah çdo tipar të mrekullueshëm të trupit.

Dhe Kim Kardashian tashmë ka sjellë disa poza tërheqëse në rrjetin social Instagram, derisa mori vëmendjen e fansave.

Ylli televiziv, ka publikuar foto para pasqyrës si pjesë e reklamës për gjigantin “Dolce & Gabbana”.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img