E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner marrin vëmendje në pozat me bikini

Duhet lexuar

spot_img

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e kanë kuptuar se disa gjëra bëhen më mirë kur janë së bashku.

Aq më shumë kur bëhet fjalë për të bashkëpunuar në bizneset e tyre, e sidomos në pozat atraktive, shkruan Daily Mail.

Andaj, ditën e djeshme (e shtunë) ato e kanë kaluar së bashku, duke sjellë edhe poza me njëra-tjetrën.

Palët kanë kaluar kohë produktive në një pishinë në Palm Springs, teksa i ekspozoheshin diellit.

Të veshura me bikini të njëjta, Kim dhe Kylie kishin vënë në dukej tiparet e bujshme trupore.

Theksojmë se kjo nuk është hera e parë që ato marrin vëmendje të madhe, pasi edhe shquhen për një gjë të tillë

 

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img