E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Kida vjen plot stil dhe me poza joshëse në fotosesionin e ri

Duhet lexuar

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Kida ka pozuar me mjaft stil në setin e ri fotografik.

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të pëlqyerat nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Kida është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria apo karriera.

Së fundmi ajo u shfaq me disa imazhe të reja ku shihej e veshur me marka të shtrenjta.

Këngëtarja numëron rreth 2 milionë ndjekës mjaft aktivë në llogarinë e Instagramit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -