E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kida gjatë pushimeve në Dubai shëtitet edhe me vetura luksoze

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është duke shijuar pushimet në Dubai.

Ajo përmes imazheve të shumta në rrjetin social Instagram, po mundohet të mbajë të azhurnuar fansat

Ndërkohë, në disa positme të fundit artistja është parë atraktive, teksa qëndronte në një makina luksoze.

Foto: Instastory

Fillimisht ajo ishte duke vozitur, kurse më pas në fotografitë e tjera këngëtarja ishte në anën e pasagjerit.

Vërehet dukshëm se Kida po shijon pushimet në maksimum, kurse është e shoqëruar edhe me modelen Arta Elezaj.

Foto: Instastory

“Drunk” në anën tjetër është hiti saj i fundit, teksa ka paralajmëruar edhe duet me reperin gjerman Samra.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img