E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Këto janë 10 videot më të pëlqyera në YouTube, prin “Despacito”

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Në bazë të rënditjes së fundit që janë bërë në platformën Youtube, del se 10 videot më të pëlqyera janë këngët muzikore.

Edhe pse YouTube ofron një bibliotekë të gjerë me përmbajtje jo-muzikore, duket se konsensusi është që, videot muzikore janë forma më e popullarizuar e përmbajtjes që YouTube ka për të ofruar.

10. Girls Like You – Maroon 5 feat. Cardi B (17.83 milion pëlqime)

9. Alone – Marshmello (18.54 milion pëlqime)

8. Boy With Luv – BTS feat. Halsey (19.78 milion pëlqime)

7. Gangnam Style – Psy (19.99 milion pëlqime)

6. Faded – Alan Walker (21.43 milion pëlqime)

5. Dynamite – BTS (21.46 milion pëlqime)

4. Baby Shark Dance — Pinkfong! Kids’ Songs & Stories (22.88 milion pëlqime)

3. Shape of You – Ed Sheeran (25.04 milion pëlqime)

2. See you again – Wiz Khalifa feat. Charlie Puth (31.13 milion pëlqime)

1. Despacito – Luis Fonsi feat. Daddy Yankee (41.25 milion pëlqime)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -