E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Këta djem në Vietnam përdorin një “Ferrari 488 GTB” për të shitur shalqinj

Duhet lexuar

spot_img

Nuk është për t’u habitur që interneti është i mbushur me kopje të pothuajse çdo automjeti Ferrari që ekziston.

Disa janë më të mirë se të tjerët, por një video e kohëve të fundit tregon një kopje Ferrari 488 GTB, e cila vë një buzëqeshje në fytyrën e banorëve lokalë në Vietnam ndërsa transportojnë shalqinj për shitje.

Videoja tregon dy miq të cilët nuk kanë sukses në shitjen e fryteve të punës së tyre duke përdorur mjete tradicionale.

Pas një diskutimi, ata vendosin që Ferrari do të ishte një karrocë e shkëlqyeshme për të transportuar shalqinjtë dhe për të tërhequr klientë të uritur.

Së bashku me sjelljen e të ardhurave, është e qartë që makina gjithashtu sjell buzëqeshje për çdo person që kalon.

Ndërsa është mjaft e qartë se kjo nuk është një Ferrari e vërtetë, është padyshim një nga kopjet më mbresëlënëse që kemi parë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img