E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Kërcënohet kryeshefi i Postës së Kosovës

Duhet lexuar

spot_img

Ushtruesi i detyrës së kryeshefit të Postës së Kosovës, Rafet Jashari është kërcënuar sot.

Kështu bëjnë të ditur burime brenda këtij institucioni.

Ndryshe, Policia e Kosovës ka konfirmuar se sot rreth orës 12:00 ka pranuar informatën për një mosmarrëveshje në ndërtesën e Postës të Kosovës, në Prishtinë.

Lidhur me këtë ngjarje, janë duke u  intervistuar palët e përfshira dhe në koordinim me prokurorin e shtetit do të ndërmerren veprimet e nevojshme policore.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo