E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kërcënohet Duda Balje: “Më thanë kujdes për votimin e radhës në Kuvendin e Kosovës”

Duhet lexuar

spot_img

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përmes një postimi ka thënë se është kërcënuar sot.

Ajo u shprehë se ka pranuar tri telefonata anonime, dy në gjuhën serbe dhe një në gjuhën shqipe.

Balje u shprehë se kërcënuesit anonim i kishin thënë: “Kujdes për votimin e radhës në Kuvendin e Kosovës”.

Deputetja tha se votën e saj askush nuk mund ta ndryshoj.

Postimi i plotë i Duda Baljes:

REAGIM PUBLIK: SOT U KËRCNOVA PATURPËSISHT ! Dëshiroj të ju informoi që sot pasdite kam marrë tri telefonata anonime ( dy në gjuhën sërbe dhe një në gjuhën shqipe) ku nga persona të panjohur jam kërcnuar paturpësisht dhe duke më pohuar ” kujdes për votimin e radhës në kuvendin e Kosovës”! Unë e kuptoj që dikuj ja kam prish planet dhe ai ” dikushi” nuk po pajtohet me humbjen. Por, ju premtoj që këta njerzë të cilët fshihen pas numrave të panjohur e të cilët po përpiqen të falsifikojn dokumente me qëllim të deskriditimit tim politik, me argumente do ti zhveshi ” lakuriq” para organeve të drejtësis të Kosovës. I premtoj popullit të Kosovës që votën time kurr askush nuk do të mund ta ndryshoj. Jam krenare me angazhimin tim për shtetin tim! Duda

 

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img