E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Këngëtarja kosovare transformohet “totalisht”: Mësoni se kush është personazhi në foto

Duhet lexuar

spot_img

Leonora nuk njihet në foton e fundit.

Leonora Jakupi është një ndër emrat më të njohur të estradës dhe njëherësh shumë e suksesshme.

Këngëtarja, së fundi habiti të gjithë me një imazh të shpërndarë nga grimerja në rrjete sociale, ku shfaqet tërësisht ndryshe.

Artistja, kishte vendosur paruke të zezë në kokë dhe dukej krejtësisht e transformuar në këtë imazh.

Kujtojmë se Leonora Jakupi së fundi festoi ditëlindjen e 42-të.

Ajo para pak kohe zbuloi se është në lidhje dashurie dhe planifikon që të martohet gjatë këtij viti.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img