E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Kejvina Kthella vjen elegante në setin e ri fotografik

Duhet lexuar

Harrojeni Afërdita Dreshaj, e gjithë vëmendja te motra e saj s*ksi

Afërdita Dreshaj njihet prej vitesh si një prej modeleve më s*ksi shqiptare, por këtë bukuri e ka trashëguar edhe...

Dhjetë gjuhët më të vjetra në botë që fliten edhe sot

Gjuhët kanë qenë gjithmonë “fibra” e njerëzimit. Guri i themelit të shoqërisë njerëzore, dhe forca që i hapi rrugën...

Instagram prezanton një mundësi të re interesante

Instagram është duke prezantuar një mundësi të re, e cila do të lejojë më shumë njerëz të flasin drejtpërdrejt...

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe nga udhëtimet e shumta të saj, përfshirë edhe të punës që bën.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde si rrallëherë është shfaqur elegante.

 

Kejvina vendosi që të veshë një fustan të kaltër, por me nuancë të hapur, çka bëri që t’i theksoheshin tiparet trupore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Harrojeni Afërdita Dreshaj, e gjithë vëmendja te motra e saj s*ksi

Afërdita Dreshaj njihet prej vitesh si një prej modeleve më s*ksi shqiptare, por këtë bukuri e ka trashëguar edhe...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -