E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Kejvina Kthella shfaqet nga stërvitjet në palestër, josh me fizikun e formësuar

Duhet lexuar

spot_img

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, përherë di si të tërheq vëmendjen e audiencës.

Ajo mundohet që përmes rrjeteve sociale të qëndrojë afër mbështetësve të saj, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Ndërkaq, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde ka zgjedhur t’i lë gojëhapur të gjithë ndjekësit.

Foto: Instastory

Poza atraktive Kejvina është parë duke i marrë nga dhoma e zhveshjeve, teksa u pa e veshur në mënyrë sportive.

Të tilla imazhe vijnë pas stërvitjeve, të cilat ajo nuk i lë asnjëherë mbrapa.

 

Prej këtij aktiviteti modelja ka arritur që të ketë forma të mrekullueshme trupore, derisa komentohet për to në rrjet.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...

Më shumë artikuj si kjo