E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Kejvina Kthella ndezë Instagramin me foton e fundit

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Modelja e njohur Kejvina Kthella mahniti përseri me pamjen e saj.

Ajo së fundi ka postuar në faqen e saj në Instagram disa foto, në të cilat ajo u shfaq me një fustan plotë shkëlqim, ku vë në pah gjoksin e saj në fokus.

Ajo është e njohur për paraqitjen e saj skenike dhe për fotot e saja tejet provokative.

Menjëherë pas postimit ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e saj

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -