E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Katër ditë vaksinim masiv në Shqipëri, 139 mijë qytetarë morën dozat e para

Duhet lexuar

spot_img

Sot janë vaksinuar 19,525 qytetarë në Shqipëri, duke e çuar në 138,846 numrin total të të vaksinuarve.

Lajmin e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu.

“19,525 jetë më të mbrojtura sot. Nga fillimi i fushatës së vaksinimit 138,846 vaksinime anti-COVID në të gjithë vendin. Vaksinimi i qytetarëve në Tiranë, Shkodër, Koplik”, shkruan Manastirliu.

Kujtojmë sot ishte dita e katërt e vaksinim vaksinimit masiv në Shqipëri./spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img