E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Karrige e lojërave me një dizajn të veçantë, ajo ka edhe një “shpatë”

Duhet lexuar

spot_img

Për adhuruesit e video-lojërave, karriget e lojërave janë shumë më tepër sesa thjesht një mobilje – arsyeja pse prodhuesit përpiqen të jenë sa më inovativë.

Kjo është arsyeja pse Lenovo bëri një karrige me një dizajn të veçantë – ai shtoi një “shpatë”.

Sigurisht, ky produkt është destinuar kryesisht për adhuruesit e zhanrit të animuar, dhe vetë dizajni i katanës i ngjan rrobave të Guillaume Tomioka, nga “Demon Slayer”.

Duket se ky është vendi më i mirë nga i cili mund të shijoni tituj si “Ghost of Tsushima”, “Axe Sekiro: Shadows Die Twice” ose “Ghostrunner”.

Nëse keni menduar se mund ta merrni lehtë këtë ekzemplar dhe të përdorni një katana, duhet t’ju zhgënjejmë në të dyja rastet.

Së pari, vetëm pesë prej tyre do të bëhen dhe ato do të ndahen në promovimin në Japoni, dhe së dyti, katana në këllëf është gjithçka që merrni – natyrisht nuk mund të nxirret, sepse nuk është një shpatë e vërtetë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria lajmёroi se sot ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img