E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kancelari Kurz uron Albin Kurtin: Austria do ta ndihmoj Kosovën në rrugën europiane

Duhet lexuar

spot_img

Kancelari i Austrisë, Sebastian Kurz ka reaguar pasi Albin Kurti u bë kryeministri i ri i Kosovës.

Kurz në postimin që e ka bërë në Twitter ka uruar Kurtin pasi u zgjodh kryeministër

Urime për kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurti. Austria do të vazhdoj të mbështes Kosovën në rrugën europiane dhe në luftën kundër koronavirusit.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img