E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Justin Timberlake merr urimin më special nga partnerja për ditëlindjen e 40-të

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtari i njohur, Justin Timberlake, gjatë ditës së djeshme (e diel) feston ditëlindjen e 40-të.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale, derisa ky i fundit ka marrë urime nga më të ndryshme.

Po ashtu, një arsye për të festuar pati edhe partnerja e tij, Jessica Biel, që dedikoi fjalët më të ëmbla për të.

Duke përdorur Instagram-in, ajo shpërndau një imazh të këngëtarit, derisa ai shikonte me ëndje ëmbëlsirën para vetes.

“Nuk argëtohem me askënd më shumë se me ty, qesh me ty, ndjehem më mirë dhe kanë shumë histori me ty”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë, aktorja kishte filluar romancën me Timberlake në vitin 2007,  ndërsa tani janë prindër të dy fëmijëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -