E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

‘Jooo’ – Djali i Borës futet në studion e PërPuthen: ‘për pak më prishi emisionin’

Duhet lexuar

spot_img

Një ‘incident’ ka ndodhur ditën  e sotme në “PërPuthen”, ku për vetëm disa sekonda në studio u fut djali i moderatores Bora Zemani.

Arbori tentoi të shkonte pranë së ëmës me vrap, ndërsa Zemani reagoi duke qeshur dhe duke i thënë “jooo”.

Më pas ajo sqaroi duke i thënë të birit se duhet ta shohë nga larg dhe jo të futet në studio

“Më falni se për pak më prishi djali emisionin. Të puth mami, por vetëm se duhet të më shohësh nga atje, jo këtu”, tha ajo.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img