E enjte, 30 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Jennifer Lopez shfaqet e buzëqeshur në makinë së bashku me Ben Affleck

Duhet lexuar

spot_img

Ata prishën fejesën e tyre 17 vjet më parë, por ringjallën romancën në fillim të këtij viti.

Dhe Jennifer Lopez po duket tejet e lumtur në krahët e të dashurit të ri, Ben Affeck, shkruan Daily Mail.

Ditën e djeshme (e shtunë) bukuroshja bionde është parë me Ben në rrugët e Beverly Hills.

Foto: Daily Mail

Dyshja u shfaqën së bashku në makina gjatë rrugës në shtëpi, derisa këngëtarja nuk ndalej së buzëqeshuri.

51-vjeçarja ishte e veshur me plot stil, teksa fokusoi këmbët e saj të tonifikuara.

Foto: Daily Mail

Ben u pa të mbështetej drejt Jennifer në sediljen e pasme të një Rolls Royce luksoz.

Përndryshe çifti i njohur po jetojnë së bashku në një rezidencë të madhe në Los Angeles.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo