E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmojnë bashkimin me një imazh së bashku

Duhet lexuar

spot_img

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, kanë qenë ndër çiftet më të komentuar në faqet rozë.

Një gjë e tilla pati të ngjarë për shkak të krisjeve në marrëdhënien e tyre, duke u raportuar po ashtu se janë ndarë, shkruan Mirror.

Për të hedhur poshtë të gjitha spekulimet, palët kanë vendosur që të shfaqen së bashku në një postim në rrjetin social Instagram.

Foto: Mirror

Alex ishte ai që shpërndau fotografinë së bashku me të fejuarën, ndërsa të njëjtën e ka publikuar edhe Jlo.

Që të dy shihen të buzëqeshur afër njëri-tjetrit, duke bërë që rrjeti të ‘trazohet’ nga një pamje e tillë.

Foto: Mirror

Jennifer ndërkohë po qëndron në Republikën Dominikane, pasi është angazhuar në xhirimet e një filmi të ri.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img