E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Jeni mërzitur nga lidhja standarde e lidhësve të këpucëve dhe atleteve? Ne kemi një truk të ri për ju

Duhet lexuar

spot_img

Kjo është një nga mënyrat për t’i lidhur lidhëset e atleteve

Është e thjeshtë dhe e lehtë për t’u bërë, në të njëjtën kohë e shpejtë.

Lidhëset relativisht së fundmi janë bërë një mini-trend në mediat sociale.

Mënyra e pazakontë e lidhjes, ngjyrat dhe teknikat interesante vërtet kontribuuan që ne t’i shikojmë ato në një mënyrë tjetër.

Nga ana tjetër, rrjetet sociale na kanë sjellë shumë këshilla dhe truqe interesante që ia vlen të provohen.

Kjo është një nga mënyrat për të lidhur lidhëset e atleteve.

 

Një mënyrë tjetër, aspak e vështirë dhe, megjithatë estetikisht e bukur. Nëse atletet tuaja janë me të njëjtën ngjyrë, merrni disa lidhëse shumëngjyrëshe dhe për më tepër plotësoni kombinimin.

 

Mënyra e tretë ka diçka për të gjithë, sepse në këtë klip mund të shihni teknika të ndryshme interesante. Asgjë e vështirë dhe kërkuese, dhe megjithatë interesante.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img