E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ishte duke peshkuar, mbytet 71-vjeçari në Fier

Duhet lexuar

spot_img

Shtetësi K. M., 71-vjeç është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në një kanal me ujë në Darzezë të Fierit.

Nga të dhënët paraprake nuk konstatohen shenjë dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pësojë e mbytjes nga uji pasi 71-vjeçari kë qenë duke peshkuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria lajmёroi se sot ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img