E enjte, 21 Tetor, 2021
No menu items!
spot_img

Ish-partneri i J.Lo në kërkim të një lidhjeje të re

Duhet lexuar

spot_img

Ndërsa këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është duke shijuar një romancë të vjetër me Ben Affleck, ish i fejuari i saj, Alex Rodriguez po përpiqet gjithçka për ta harruar.

“A-Rod është tronditur që J.Lo ka lëvizur përpara. Ai me të vërtetë mendoi se do të funksiononte dhe do të rilidhej. Ai iu drejtua J.Lo-së duke u përpjekur të takohej me të, por ajo nuk është e interesuar dhe ka mbaruar. Alex është i trishtuar për ribashkimin e Jennifer dhe Ben, deri në atë masë sa ai e la të kuptojë se ishte i mërzitur”, tha një burim pranë këtij trekëndëshi dashurie për mediat e huaja. Për të harruar dramën, ai kontaktoi prezantuesen australiane Belinda Russell.

Sipas prezantueses së TV australian, e cila punon për Today Extra, ylli i bejsbollit hyri në Instagramin e saj për të lavdëruar përmbajtjen e saj. Ajo ndau një mesazh të ëmbël me bashkë-nikoqirin e saj Richard Wilkins gjatë xhirimeve të shfaqjes këtë të premte – transmeton KP.

 

“U zgjova këtë mëngjes dhe pashë në kërkesat në Instagram që Alex më kishte dërguar një mesazh. Alex Rodriguez, ish i fejuari i Jennifer Lopez”, shpjegoi dhe ndau ato që i shkroi asaj: ’Super feed’. Ndërsa ajo e shikon, ishte thjesht një mesazh mbështetjeje, ndërsa rrjetet sociale flasin se si Alex është plot komplimente për prezantuesen.

Belinda tha se ajo besonte se kjo nuk ishte një njohje, por një mesazh i thjeshtë. “Unë mendoj se ai thjesht i pëlqen videot e mia. Epo, unë jam e lumtur e martuar”, tha ajo me buzëqeshje.

Ndryshe nga A-Rod, Jennifer jeton një përrallë të vërtetë. Shtatëmbëdhjetë vjet pas përfundimit të fejesës, duket se ata i kanë dhënë dashurisë një shans të ri. Pasi u paraqitën veçmas në koncertin VAX LIVE në Los Angeles të dielën, më 2 maj, ata fluturuan së bashku në Yellowstone Club – një klub privat rezidencial, vendpushim i skive dhe vendpushimi golfi i vendosur në Madison County, ku ata shijuan rreth një javë së bashku.

(Foto: Instagram/jlo)

Lopez dhe Affleck u panë së fundmi së bashku në një makinë pranë shtëpisë së aktorit dhe fotot ekskluzive u publikuan nga Daily Mail. Kohët e fundit, Affleck foli edhe për personalitetin e Jennifer.
“Mendova se kisha një etikë të mirë pune. Por unë isha plotësisht i poshtëruar dhe i kënaqur me atë që ajo po bënte ditë për ditë, seriozitetin me të cilin po punonte, mënyrën e qetë dhe të përkushtuar të arritjes së qëllimeve të saj. Deri më sot, ajo mbetet personi më punëtor që kam hasur në këtë biznes”, tha Ben.

Deklaratat e tij u botuan në një kohë kur nuk dihej ende me siguri se çfarë do të ndodhte me marrëdhëniet e Lopez dhe Rodriguez, por duket se Jennifer shpejt harroi ish të fejuarin dhe u kthye te Ben.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo