E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ish-bashkëshorti rrah gruan në mes të rrugës në Gjilan

Duhet lexuar

spot_img

Tri raste të dhunës në familje janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari pasi që pas një mosmarrëveshje me të dashurën e tij janë përleshur fizikisht me ç ‘rast i kanë shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit. Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Po ashtu në këtë komunë, është arrestuar burri pasi në rrugë e ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten e tij. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Ndërkaq në rrugën “Kolasinska” është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij viktimën mashkull kosovar. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img