E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

iPhone 13 do ta ketë ekranin gjithmonë të ndezur

Duhet lexuar

Piperi i zi apo piperi i bardhë, e dini cili prej tyre përmirëson tretjen dhe parandalon gazrat

Piperi i zi ose i gjelbër, i bardhë ose i kuq, aroma e tij të ngre humorin, përmirëson tretjen,...

Spiunohet “baba”, dalin pamjet e para të “CLS” Facelift 2022

“Mercedesi” po përgatitet për lansimin e CLS Facelift në vitin 2022. Kur të dalë në shitje vitin e ardhshëm, Coupe...

Votat po numërohen nën vëzhgimin e policisë

Profesori universitar, Blerim Latifi, njëherësh edhe njohës i çështjeve politike, e ka komentuar çështjen e rinumërimit të votave të...

Duke qenë se është viti 2021, flitet shumë për iPhone-in e ri. Megjithëse është ende herët për detaje, spekulohet se modeli i ri i pajisjes së Apple mund të ketë një ekran gjithmonë të ndezur.

 

Thuhet se, ekrani efikas 120Hz LPTO do të imitojë një ekran të kyçur, i cili do të vijë me disa informacione, siç kemi mundësinë të shohim në telefonat Android.

Vetëm sasia e baterisë dhe orës do të dukeshin vazhdimisht, dhe njoftimet vetëm në momentet kur ato shfaqen. YouTubers të mirënjohur tashmë po garojnë se kush do të zbulojë më shumë detaje herët a vonë. Pra, flitet për përmirësimin e kamerës ultra të gjerë, me performancë të përmirësuar në dritë të ulët.

Pastaj përmenden magnet më të fortë MagSafe. Të gjitha këto për momentin janë vetëm thashetheme, sepse zyrtare nuk ka ende asgjë nga gjiganti amerikan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Piperi i zi apo piperi i bardhë, e dini cili prej tyre përmirëson tretjen dhe parandalon gazrat

Piperi i zi ose i gjelbër, i bardhë ose i kuq, aroma e tij të ngre humorin, përmirëson tretjen,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -